PORT AGENCY

PORTALLAR VE TERMİNALLER İÇİN AJANS SERVİSİ TRANSBOSPHOR'un kararlı hedefi, denizcilik ve deniz taşımacılığı alanlarında en yüksek uluslararası standartlara uygun kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Zamana karşı yarış yapmak söz konusu olduğunda kimse bizi yenemez.

TRANSBOSPHOR çok deneyimli bir tanker ajansı şirketidir ve 1989'dan beri çoğunlukla tankerlere katılmaktadır. Türkiye Limanları ve Türk Boğazları'nda yılda 900'den fazla tankere katılmaktadır.

Tanker acentelik servisinin terminal ve rafinerilerde çok kısa ve karmaşık bir operasyona sahip olması nedeniyle diğer gemi acente işlerinden tamamen farklı olduğuna ve uzmanlaşmış bir ekiple çalışacağına inanıyoruz.

Acentanız olmak istiyoruz ve size hizmet vermeye hazırız;

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi uyarınca, zamanında ve eksiksiz acentelik hizmeti Türkiye'deki terminaller ve rafineriler ile mükemmel işbirliği Finansal güç, kiracıların veya gemi sahiplerinin ani bir talimatıyla derhal ertelemeyecek bir işlem yapmalarını sağlamaktadır. TRANSBOSPHOR, fonlar ulaşmadan geminin erken gelişinde terminallere milyonlarca para yatırma yeteneğine sahiptir.

Agenct olarak hareket ettiğimizde alacağınız hizmet farkını farkedeceğinize inanıyoruz ..

TRANSBOSPHOR , uzun yıllara dayanan tanker acenteliği ve terminal işleri ile yüksek standartlı tankerler tasarlamak, geliştirmek için bir deneyim geliştirdi.

TRANSBOSPHOR Türkiye'de mükemmel bir ajan arıyorsanız, size hizmet etmek için bekliyor.

Tanker işini profesyonellere bırakın ve Türkiye'ye sorunsuz ücretsiz görüşmelerin keyfini çıkarın.

TOP